Pomagamy

Zdrowie kończyn

Wysokie, kilkunastocentymetrowe szpilki, eleganckie ciężkie koturny, czy może ekskluzywnie wyglądające kozaki na obcasie? Twoja praca ma poważny charakter, a Ty na co dzień musisz pięknie się w Niej prezentować, w związku z tym niemalże codziennie zakładasz do Niej wysokie obuwie? Pytanie tylko czy to idzie w parze ze zdrowiem. Okazuje się, że tego typu buty mogą mieć niekorzystny wpływ nie tylko na Naszą postawę ciała. Ograniczają one również płynność pracy mięśni łydek, co w wielu przypadkach może powodować powstawanie żylaków. Być może i Ty czujesz ból, pieczenie lub też Twoje kończyny często puchną? Jeśli tak jest, niezwłocznie skontaktuj się z najlepszym chirurgiem naczyniowym w Poznaniu.

Chirurgia naczyniowa w Poznaniu to dziedzina, z usług której korzysta mnóstwo ludzi na świecie. Zajmuje się ona przede wszystkim badaniem niewydolności żylnej kończyn dolnych, dzięki wykonywaniu podstawowego badania, jakim jest USG doppler żył i tętnic kończyn. Po takim badaniu, chirurg naczyniowy analizuje otrzymane wyniki, stawia diagnozę, informuje o Niej pacjenta i jeśli jest to koniecznie, w porozumieniu z Nim ustala dalszy tok leczenia, by przywrócić mu pełnie zdrowia i zapobiec utracie sprawności fizycznej. 

Jeśli i Ty od pewnego czasu odczuwasz nieprzyjemne uczucie ciężkości lub pieczenia nóg, niezwłocznie umów się na najlepszą wizytę w Poznaniu i pozbądź się tego okropnego problemu. Kończyny to cześć Naszego ciała, dzięki której poruszamy się i możemy pracować, nie zaniedbuj ich!

  Jaki jest odpowiedni filtr zewnętrzny do lodówki LG?