Pomagamy

Płytki hiszpańskie w Poznaniu a trendy łazienkowe

Łazienki przechodzą istną rewolucję. Kupowanie płytek z całego świata, a tym bardziej z Włoch czy Hiszpanii sprawia, że wykorzystujemy nowoczesne kolory łazienkowe. Wyraźne kształty i dynamiczna nowoczesna aranżacja mogą być osiągnięte poprzez zastosowanie płytek w różnych fakturach i odcieniach.

Wracamy również do korzeni. Możemy decydować się na kolekcje płytek, stylowo położona w połowie drogi między weneckimi podłogami a wzorami Memphis Style Sottsassa w Mediolanie lat 80-tych, oferuje lekki współczesny wyraz materiałów i form inspirowanych przeszłością.

Romboidalne płytki szturmują łazienki

Po pierwsze, graficzne wzory i trójwymiarowa ekspresja płytek stają się lekkie, o delikatnych konturach, zachowują delikatność i tę samą kolorystykę oraz główny korpus płytki. Widoczna jest również gra kształtów, nadruków i form geometrycznych oraz pomiędzy powierzchniami matowymi i glazurowanymi.

Wykorzystując płytki można stworzyć imponującą grę z trójwymiarowymi objętościami, trójkątnymi kształtami i kontrastującymi między główną powierzchnią a wypełnieniem szczelin. Jeśli chodzi o kolory, dżinsowy błękit i zmutowane ziemskie tony wydają się być gorące i modne w tych nowych kolekcjach.

Gdzie kupować dobre płytki hiszpańskie

Kupowanie dobrych płytek wiąże się z zaufaniem. Dlatego też warto kupować od najlepszych, tak jak np. w Paste Group. Jest to firma z tradycjami, gdzie mamy pewność dobrej obsługi. Cała oferta na stronie.

  Brak pomocy psychologa