Pomagamy

Kremy na bazie mleka klaczy

Colostrum jest substancją znaną od starożytności. Ma ono znamienne składniki dla naszego organizmu. Dla młodego organizmu jest niezwykle ważna, bo pozwala mu dobrze wystartować w nowym życiu. To właśnie w colostrum jest duża ilość witamin oraz składników, które pozwalają nam na dobrą regenerację ciała i kompleksowe działanie na całe ciało.

Składniki suplementów colostrum mają również możliwość na sprawienie, że nasza skóra łatwiej będzie się goić i dłużej pozostanie zdrowa i promienna. Łatwiej również będzie przyswajać nowe składniki odżywcze do niej dostarczane, co daje nam w praktyce piękny wygląd, dobre samopoczucie oraz dużo siły.

Gdzie kupić dobre kosmetyki?

Tam również znajdziemy specyfikacje wszystkich produktów, oraz opis składników aktywnych zawartych w colostrum bovinum. To na stronie możemy zamówić produkty, które w kilka dni pojawią się u nas w domu. Jeśli chcemy kupować stacjonarnie, możemy znaleźć listę zaprzyjaźnionych aptek, w których kupimy produkty.

Jakie właściwości ma colostrum?

W ofercie Geneactiv znajdziemy kosmetyki a bazie colostrum. To między innymi kremy na bazie mleka klaczy, czy też kapsułki z siary krowiej. Mają one wiele drogocennych właściwości dla naszego ciała. Balsamy z mlekiem klaczy sprawią, że Twoja skóra nie będzie mieć podrażnień. Jeśli trenujesz na siłowni, kapsułki siary krowiej poprawią Twoją regenerację i sprawią, że Twoje treningi będą bardziej efektywne.

  Narkotyki